Warsztaty Rozwoju Duchowego i Osobistego w Rytmie HipnoFlow

Czy pragniesz nawiązywać głębsze i bliższe relacje z innymi?
Czy chcesz poprawić swoją asertywność i pewność siebie?
Czy chcesz połączyć się ze swoim wewnętrznym dzieckiem?
Czy chcesz poznać moc i korzyści z doświadczania medytacji?

Warsztaty Tantryczne dla Mężczyn Tantra Flow

BRAK MIEJSC
20 – 22 WRZEŚNIA 2024

FLOW FREE Warsztaty Uwalniania

25 – 27 PAŹDZIERNIKA 2024

Warsztaty Rozwojowe w Rytmie HipnoFlow

Zapraszam Cię do wyjątkowej przestrzeni warsztatów inspirowanych moimi życiem, rozwojem duchowym, osobistym i doświadczeniami w pracy terapeutycznej. To co wspólnie robimy na warsztatach, to coś więcej niż zwykły rozwój duchowy czy osobisty – jest to czas, kiedy możesz doświadczyć pozytywnej zmiany, uzdrowienia i autentycznego spotkania ze sobą. Te warsztaty rozwoju osobistego czy duchowego to miejsce, w którym możemy się spotkać, wspierać i pracować razem, by dotrzeć do naszej wewnętrznej mocy i siły. Jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia, wesprzeć siebie w realizacji swoich planów i marzeń oraz wpłynąć pozytywnie na swoje życie, relacje, motywację i zdrowie.
Warsztaty w rytmie HinpnoFlow są dla Ciebie.

Podświadomość

Odkryjesz moc swojej podświadomości w bezpiecznej i komfortowej przestrzeni warsztatów rozwoju duchowego.

Medytacja

Podczas naszych warsztatów rozwojowych, sięgniesz głęboko w siebie w bezpieczny i kojący sposób w stanie głębokiego transu.

Wolność

Uwolnisz się od trudnych emocji zmieniając niekorzystne programy z dzieciństwa w pewny i bezpieczny sposób.

Porozumienie

Osiągniesz lub doświadczysz wewnętrznego spokoju i pogodzenie z sobą i innymi dzięki pracy na warsztatach.

Aktualne Warsztaty Rozwoju Duchowego i Osobistego

Warsztaty Rozwoju Duchowego: Pytania i Odpowiedzi

Czy są jakieś wymagania wstępne dla uczestników?

Wystarczy dobre nastawienie i otwartość. Nie musisz mieć specjalnego przygotowania. Warsztaty rozwoju duchowego lub osobistego stworzone są tak, by odnalazły się na nim także osoby stawiające pierwsze kroki na ścieżce rozwoju i pracy z podświadomością, w medytacji, transie.

Jakie są koszty udziału w warsztatach?

Opłata za uczestnictwo w warsztatach rozwoju duchowego czy osobistego składa się z dwóch elementów: opłaty zakwaterowania i wyżywienia, które można uiścić u naszych gospodarzy na miejscu, oraz osobnej opłaty za udział w zajęciach. Szczegółowe informacje są zawsze dostępne na stronie każdego z warsztatów i kursów.

Czy po warsztatach będzie możliwość konsultacji z prowadzącym?

Oczywiście. Jestem do Waszej dyspozycji cały czas podczas warsztatów ale także po ich zakończeniu mamy ze sobą kontakt. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać - nie krępuj się.
Z pewnością znajdziemy na to dogodny moment. Po warsztatach wspieramy się nadal w zamkniętej grupie na Facebooku.

Czy jest limit miejsc na warsztatach?

Tak, jest limit miejsc na warsztatach. Z kilku powodów. Po pierwsze małe kameralne grupy dają nam lepszą możliwość pracy. W takich grupach mam większą możliwość spersonalizować program i traktować każdego indywidualnie. (a także udaje mi się zapamiętać wszystkie imiona;). Poza tym miejsca, które wybieram na warsztaty muszą zapewniać nam optymalne warunki do pracy a także tworzą klimat tego wydarzenia. Zatem - jakość, a nie ilość!

Jakie tematy będą poruszane podczas warsztatów rozwoju osobistego i duchowego?

W bezpiecznej i komfortowej przestrzeni będziemy zaglądać do własnego wnętrza. Czekają na Ciebie ćwiczenia oddechowe, medytacje prowadzone, rozmowy oraz bloki tematyczne. Wspólnie będziemy podnosić swoje wibracje przy ceremonii kakao a także dostrajać się do mocy płynącej z żywiołów. Będziemy pracować z naszą podświadomością i transformować to, co nas blokuje w codziennym życiu.
Rzecz jasna, poszczególne warsztaty różnią się w zależności od tematyki.

Czy są jakieś materiały do pobrania przed lub po warsztatach?

Uczestnicy warsztatów otrzymują na miejscu materiały oraz szczegółowy program. Jeśli w trakcie pracy jednak wypłynie nam "coś więcej" oczywiście chętnie się z Tobą podzielę. Otwieramy się na to, co popłynie z naszych serc!

Czy jest możliwość zorganizowania warsztatów w innym terminie lub miejscu?

Terminy organizowanych warsztatów są podawane z dużym wyprzedzeniem, aby każdy miał możliwość się zapoznać z ofertą. Niestety, nie jest możliwe przesunięcie terminu lub zmiana miejsca warsztatów.
Jeśli jednak chcesz zorganizować podobne warsztaty dla określonej grupy - napisz do mnie. Jestem otwarty, może wspólnie uda nam się stworzyć coś fajnego!

Co zabrać na warsztaty rozwoju duchowego lub osobistego?

Po przyjęciu twojego zgłoszenia na warsztaty, otrzymasz maila z niezbędnymi informacjami. Zazwyczaj w zaleceniach znajduje się prośba o zabranie ze sobą wygodnego, niekrępującego stroju oraz maty (np. takiej do jogi).

Czy będzie możliwość przełożenia lub zwrotu opłaty za udział w warsztatach?

Dbam o to, by na każdym etapie mojej pracy w przepływie energii była równowaga. Organizując warsztaty rozwojowe przykładam także wagę do spraw formalnych. Uczciwie - czyli tak, jak chcę by inni mnie traktowali - rozliczam się także z gospodarzami miejsca. To ich praca i serce. Zatem zadatek który wpłacasz za warsztaty jest bezzwrotny, bark możliwości przełożenia.W związku z tym wpłacony zadatek za warsztaty rozwojowe jest bezzwrotny i nie może zostać przełożony.

Czy są jakieś specjalne zalecenia dotyczące przygotowania się do warsztatów?

Aby w pełni wykorzystać warsztaty rozwoju duchowego czy osobistego, które prowadzę, sugeruję, aby unikać spożywania substancji zmieniających świadomość, zarówno przed rozpoczęciem zajęć, jak i w trakcie. Praktykując obecność, możemy głębiej osadzić się w naszych doświadczeniach i uzyskać bardziej kompleksowe korzyści z ćwiczeń i medytacji.

Zdjęcia z Warsztatów Rozwojowych HipnoFlow

Zrealizowane Warsztaty

warsztaty flowfree stres

20 - 22PAŻDZIERNIKA

FLOW FREEWARSZTATY UWALNIANIAPozwól Fali Zabrać Twój Stres

Podczas niezapomnianych trzech dni pełnych transformacji, samodoskonalenia i wolności, rozwoju duchowego w Gościńcu Winnica odbyły się warsztaty Flow Free.

Uczestnicy mieli okazję na nowo odkryć siebie, zredukować stres i poczuć się w pełni życia dzięki praktykom łączącym umysł, ciało i duszę.

Hipnoza, bodywork i techniki relaksacyjne pozwoliły uczestnikom się zresetować i naładować pozytywną energią. Medytacje, sesje oddechowe i prace z ciałem wprowadziły ich w głęboki stan przepływu i relaksu.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do inspirującej społeczności otwartych ludzi i stworzyli z nami magię jedności. Razem naprawdę możemy więcej!

Warsztaty rozwojowe równonoc przebudzenie

17 - 19 MARZEC

RÓWNONOC PRZEBUDZENIEWARSZTATY MOCY

Często próbujemy ukryć i wyprzeć te części siebie, które uważamy za „niechciane” lub „ciemne”, co może prowadzić do uczucia pustki i odłączenia od naszego prawdziwego ja.

To może być bolesna i samotna podróż, jeśli nie mamy odpowiednich narzędzi, które pomogą nam zrozumieć i zaakceptować te części nas samych.

Bez zachowania równowagi między światłem a ciemnością możemy nigdy nie być w stanie uwolnić naszego pełnego potencjału. 

warsztaty flow down

07 - 09PAŹDZIERNIK

FLOW DOWN WARSZTATY INNE NIŻ WSZYSTKIE!

Podczas warsztatów skupialiśmy się na obecności, bliskości, spokoju i ciszy, pozwalając naszemu umysłowi i ciału na chwilę zatrzymania.

Przez oddychanie, rytuały i ceremonię kakao, dotknęliśmy najgłębszych obszarów naszego wnętrza, dając im miłość i uwagę, których tak długo potrzebowały.

Wspólnie weszliśmy w inny wymiar wibracji, doświadczając transformacji i nowych spojrzeń na siebie i swoje życie.

Warsztaty Flowbody

25 -26CZERWCA

BODY FLOW WARSZTATY podŚWIADOMOŚCI CIAŁA

Nasz umysł i ciało to jedność. Niezwykłe połączenie, które ma swój naturalny przepływ, swoje FLOW.

W świecie pełnym obowiązków, oczekiwań, presji i nieustannego bodźcowania to naturalne połączenie zostaje rozregulowane.

Podczas dwóch warsztatowych dni, w łagodności, delikatności i uważności pracowaliśmy nad powrotem do tego naturalnego stanu. 

Źródło poznania, praca z podświadomością

24.102021

ŹRÓDŁO POZNANIA WARSZTAT PRACYZ PODŚWIADOMOŚCIĄ

Zrozumienie siebie i głębsze poznanie jest kluczem do zmian w Twoim życiu. Już niebawem dotkniemy wspólnie tego co niezbadane, podczas warsztatu pracy z podświadomością.

Joseph Murphy powiedział: „W drodze do szczęścia nie napotkasz żadnych przeszkód, prócz tych, które sam wzniesiesz w
myślach i w wyobraźni”. Ta myśl zakiełkowała w mojej głowie i wydała owoc w postaci warsztatu Źródło Poznania.

W przyjaznej atmosferze wzajemnego ciepła, w przestrzeni którą tworzą ludzie i ich intencje, podążaliśmy do samego źródła – swojej wewnętrznej mądrości. 

Daniel Iwanowski
Hipnoterapeuta

Hipnoterapeuta (certyfikat Hipnoza zaawansowana - Polskiej Akademia Hipnozy) (Certyfikat Hipnoza w praktyce – Instytut świadomości freeme), Certyfikowany Praktyk Soul Body Fusion coach (certyfikat MEN – SKELETON coaching, neurocoaching) a także trener personalny (certyfikat Fitacademy) Terapeuta masażu w Hawajskiej tradycji lomi lomi nui (Certyfikat – Piotr Blue)

Najważniejszy dla mnie jest człowiek. Człowiek jako całość, z tym wszystkim co go tworzy. W każdej płaszczyźnie jego istnienia. Wielkim problemem dzisiejszych czasów jest oddzielanie tego co duchowe, mentalne od tego co fizyczne. W swojej pracy zajmuję się więc łączeniem tego, co zostało oddzielone. To daje prawdziwie holistyczny wymiar terapii i przynosi najlepsze rezultaty.

Rozwój Duchowy To Wspólna Droga
Spotkajmy się na Warsztatach

Kontakt

Skontaktuj się ze mną:

Organizator:

Daniel Iwanowski
tel: +48 694 478 414
e-mail: [email protected]
facebook: Daniel Iwanowski Hipnoterapia

Opieka i obsługa techniczna strony