BODYWORK

Terapia Przez Ciało

Daniel Iwanowski

Daniel Iwanowski

Bodyworker, Terapeuta masażu i pracy z ciałem, Hipnoterapeuta, trener rozwoju osobistego.

Łączenie tego co zostało oddzielone na każdej płaszczyźnie Twojego istnienia – to kierunek mojej pracy.”

Grzegorz Joule

Grzegorz Joule

Trener personalny, Bodyworker, Terapeuta masażu i pracy z ciałem.

Dobrostan jest osiągalny dla każdego. Jest wypadkową Twojego punktu wyjścia i przyłożonej do niego pracy.

Daniel Iwanowski Bodywork

Bodywork - sesja holistyczna

Bodywork - godzinna holistyczna sesja terapeutyczna, podczas której wykorzystujemy wiele technik, by przywrócić Twój dobrostan. Podczas rozmowy określamy cele i metody a następnie pracujemy z oddechem, uważnym dotykiem, stymulujemy nerw błędny, uwalniamy napięcia na poziomie fizycznym ale także energetycznym. Wykonując różne ćwiczenia i poświęcając Tobie całą uwagę, łączymy to, co zostało oddzielone w strukturach umysłu i ciała.

Ta sesja jest dla Ciebie jeśli:

 • Czujesz spięcie w swoim ciele,
 • Towarzyszy Tobie przewlekły stres,
 • Cierpisz emocjonalnie,
 • Doświadczasz lęku lub stanów depresyjnych,
 • Próbowałaś/eś już wielu metod pracy i żadne nie przyniosły spodziewanego efektu,
 • Potrzebujesz chwili wyciszenia i odprężenia swojego ciała lub umysłu,
 • Jesteś na życiowym "zakręcie".

Rytuał masażu lomi lomi nui w poznaniu , wykonywany przez Daniela

Rytuał Lomi Lomi

To więcej niż masaż. Lomi Lomi to Hawajska medycyna dotyku, która pomoże Ci w odnalezieniu równowagi między ciałem, umysłem i duszą. Ta forma pracy z ciałem dotyka człowieka w każdym aspekcie jego istnienia. Wywodzi się ze Świątynnego, Hawajskiego rytuału, który wykonywali Kahuni (kapłani, uzdrowiciele). Ugniatanie ciała pozwala wejść w głębsze warstwy i pracować nie tylko ja poziomie fizycznym ale także mentalnym i duchowym. Wszystko, co w Tobie jest prawdziwe, łzy, śmiech i uwolnienie, to Lomi. Oprócz przyjemności i relaksu, właściwości zdrowotnych takich jak rozluźnienie napięć czy poruszenie limfy, będziesz mieć okazję, by zrzucić ze swoich ramion to, co Ciąży, powoduje blokady emocjonalne i wreszcie przyjąć to, czego potrzebujesz. I choć pierwotnie masaż ten był wykonywany na kamiennym ołtarzu, w gabinecie czeka na Ciebie podgrzewany stół oraz kojąca duszę muzyka i aromaterapia. Lomi to dawanie miłości. Bezpiecznej bliskości, otulenia i otwarcie na zmiany.

Jak się przygotować:

 • jeśli masz długie włosy, zabierz ze sobą gumkę,
 • przed sesją nie spożywaj ciężkostrawnych pokarmów,
 • zabierz ze sobą wszystko to, co nosisz w swoim sercu,
 • otwórz się na nieznane.

Sesja trwa 90min. Masaż obejmuje całe ciało (bez stref intymnych). W trakcie jesteś nago a dla
Twojego komfortu strefy które aktualnie nie są masowane przykrywam chustą. Pracuję tylko na
naturalnych olejach roślinnych.

Rytuał Lomi Lomi Smart

Praktyka Huny i Poznanie Dotyku Lomi Lomi Nui

To masaż całego ciała (bez stref intymnych) w nurcie Hawajskiej tradycji HUNA. Godzinna wersja rytuału jest przeznaczona dla osób początkujących, chcących doświadczyć nowego wymiaru relaksu. Jest doskonałym wprowadzeniem jeśli masz jakiekolwiek obawy bądź nie wiesz od czego zacząć.

W trakcie tego spotkania doświadczysz:

 • nauki oddechu,
 • podstaw filozofii HUNY,
 • uważnego dotyku w hawajskim masażu,
 • rozluźnienia ciała i poprawy ruchomości stawów,
 • oczyszczającego rytuału energetycznego,
  Na godzinę przeniesiesz się w inny świat, by poczuć się otulonym bezpieczeństwem i wzajemnym
  szacunkiem.

Masaź lomi lomi na 4 ręce

Rytuał Lomi Lomi na 4 Ręce

To niezwykłe wielowymiarowe doświadczenie. Masaż lomi lomi nui wykonywany przez dwóch masażystów - by jeszcze bardziej pobudzić Twoje zmysły. Dzięki podwójnej ilości rąk, staje się
wyjątkowym przeżyciem nieosiągalnym w żaden inny sposób. Ta forma pracy z ciałem dotyka człowieka w każdym aspekcie jego istnienia. Wywodzi się ze
Świątynnego, Hawajskiego rytuału, który wykonywali Kahuni (kapłani, uzdrowiciele). Ugniatanie ciała pozwala wejść w głębsze warstwy i pracować nie tylko ja poziomie fizycznym ale także
mentalnym i duchowym. Wszystko, co w Tobie jest prawdziwe, łzy, śmiech i uwolnienie, to Lomi. Oprócz przyjemności i relaksu, właściwości zdrowotnych takich jak rozluźnienie napięć czy poruszenie limfy, będziesz mieć okazję, by zrzucić ze swoich ramion to, co Ciąży, powoduje blokady emocjonalne i wreszcie przyjąć to, czego potrzebujesz.
Lomi to dawanie miłości. Bezpiecznej bliskości, otulenia i otwarcie na zmiany.

Jak się przygotować:

 • Jeśli masz długie włosy, zabierz ze sobą gumkę,
 • Przed sesją nie spożywaj ciężkostrawnych pokarmów,
 • Zabierz ze sobą wszystko to, co nosisz w swoim sercu,
 • Otwórz się na nieznane.

Sesja trwa 90min. Masaż obejmuje całe ciało (bez stref intymnych). W trakcie jesteś nago a dla Twojego komfortu strefy które aktualnie nie są masowane przykrywam chustą. Pracuję tylko na naturalnych olejach roślinnych.

Masaż dla dwojga lub pary

Rytuał Lomi Lomi dla Par

Hawajski rytuał lomi lomi nui dla par wykonywany przez dwóch masażystów, to doskonała okazja by otworzyć się na nowy wymiar doświadczeń. Ugniatanie ciała pozwala wejść w głębsze warstwy i pracować nie tylko ja poziomie fizycznym ale także mentalnym i duchowym. Wszystko, co w Tobie jest prawdziwe, łzy, śmiech i uwolnienie, to Lomi. Oprócz przyjemności i relaksu, właściwości zdrowotnych takich jak rozluźnienie napięć czy poruszenie limfy, będziecie mieć okazję, by zrzucić ze swoich ramion to, co Ciąży, powoduje blokady emocjonalne i wreszcie przyjąć to, czego potrzebujecie. Wspólne przeżycie tego wyjątkowego doświadczenia pomoże Wam oderwać się od rzeczywistości by jeszcze bardziej wzmocnić Waszą więź. Lomi to dawanie miłości. Bezpiecznej bliskości, otulenia i otwarcie na zmiany.

Jak się przygotować:

 • jeśli masz długie włosy, zabierz ze sobą gumkę,
 • przed sesją nie spożywajcie ciężkostrawnych pokarmów,
 • zabierzcie ze sobą wszystko to, co nosicie w swoich sercach,
 • otwórz się na nieznane.

Sesja trwa 90min. Masaż obejmuje całe ciało (bez stref intymnych). W trakcie jesteście nago a dla Waszego komfortu strefy które aktualnie nie są masowane przykrywamy chustą. Pracujemy tylko na naturalnych olejach roślinnych.

Masaż ta

Rytuał Tantryczny

Masaż tantryczny to praca z energią seksualną która w tym rozumieniu jest energią życiową. Łączy techniki oddechowe, medytacyjne i doświadczenia fizyczne. Wszystko, co tworzy Ciebie na każdej płaszczyźnie życia uzdrawia się i prowadzi do równowagi i siły. Ten rodzaj masażu ma na celu głęboki relaks i przebudzenie nowego wymiaru przyjemności. Jest też drogą do lepszego poznania samego siebie, swoich pragnień ale także akceptacji swojego ciała. Praca obejmuje nie tylko to, co fizyczne ale przede wszystkim Twój system energetyczny i aktywuje energię kundalini, a także pomaga Ci poznać Twój potencjał multiorgazmiczny. Prowadzi do wyzwolenia życiodajnej siły, uczy szacunku i bezpieczeństwa jakie możesz odnaleźć w bliskości. To prawdziwie zmysłowe doświadczenie.

Sesja trwa 90min. Masaż wykonywany jest z wykorzystaniem ciepłych olejów, może obejmować całe ciało łącznie z joni lub lingam zgodnie z Twoją wolą i poszanowaniem ustalonych granic. Masaż przeznaczony jest dla osób po 21 roku życia gotowych na pracę z nagością.

Chcesz wiedzieć więcej o masażu tantrycznym?

Przeczytaj nasz artykuł: "Jak wygląda masaż tantryczny?"

Przed rytuałem tantrycznym na 4 ręce

Rytuał Tantryczny na 4 Ręce

To niezwykłe wielowymiarowe doświadczenie. Masaż wykonywany przez nas - Daniela i Grzegorza. Dzięki podwójnej ilości rąk staje się wyjątkowym przeżyciem nieosiągalnym w żaden inny sposób. Siła, która drzemie w Tobie zostaje wyzwolona a cały rytuał prowadzi do wyzwolenia energii kundalini.

Połączenie technik oddechowych i medytacyjnych łączy się z Twoim wewnętrznym potencjałem.

Sesja trwa 90 minut. Masaż wykonywany jest z wykorzystaniem ciepłych olejów, może obejmować całe ciało łącznie z joni lub lingam zgodnie z Twoją wolą i poszanowaniem ustalonych granic. Masaż przeznaczony jest dla osób po 21 roku życia gotowych na pracę z nagością.

W trakcie masażu tantrycznego dla dwojga

Rytuał Tantryczny dla Par

Masaż tantryczny dla par wykonywany przez nas - Daniela i Grzegorza - to doskonała okazja by otworzyć się na nowy wymiar doświadczeń. Razem a jednocześnie osobno. Każdy z nas jest istotą wielowymiarową. W energii tego spotkania łączycie się na poziomie energetycznym, jednocześnie pozwalając sobie przeżyć to doświadczenie oddzielnie – choć przy sobie - na poziomie fizycznym. Poszerzacie w ten sposób spektrum doświadczania przyjemności ale także uruchamiacie przepływ zaufania i dbania o siebie nawzajem. Praca z życiodajną energią seksualną pomoże Wam rozwijać swój związek i wzbogaci Was o nowe sposoby przeżywania bliskości. Obecność w tu i teraz pozwoli Wam skoncentrować swoją uwagę na byciu zamiast na działaniu.

Sesja trwa 90 minut. Masaż wykonywany jest z użyciem ciepłych olejów, może obejmować całe ciało łącznie z joni lub lingam zgodnie z Waszą wolą i poszanowaniem ustalonych granic. Masaż przeznaczony jest dla osób po 21 roku życia gotowych na pracę z nagością.

Grzegorz po treningu funkcjonalnym

Indywidualny Trening Funkcjonalny

Dobrostan to nie tylko relaks dla ciała ale także dbanie o jego dobrą kondycję i siłę. Zdrowe ciało pomaga nam zachować sprawność na długie lata. Trening funkcjonalny indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb łączy jakości dobrej kondycji, prawidłowej sylwetki i zdrowego ruchu. Podczas spotkania nauczysz się prawidłowych nawyków, sposobów dbania o swoje ciało ale także ćwiczeń, które możesz wykonywać bez wychodzenia z domu. O systematyczność Twojej pracy zadba skomponowany dla Ciebie plan treningowy.

Dla kogo:

 • dla osób starszych,
 • w trakcie rekonwalescencji po urazach,
 • przy dysfunkcjach postawy,
 • dla introwertyków, którzy nie są w stanie wybrać się na siłownię.

W naszym kameralnym studio znajdziesz wszystko czego potrzeba do ćwiczeń, opiekę wykwalifikowanego trenera a także spokój i bezpieczeństwo. Ta godzina jest zarezerwowana tylko dla Ciebie, pracujesz więc sam na sam z trenerem - bez udziału innych osób. Nasz trener Grzegorz z natury jest cierpliwy i wysłucha wszystkiego z czym do niego przyjdziesz. Wykorzysta wszelkie dostępne metody treningowe bodyworku by Twój efekt był jak najlepszy.

Jak się przygotować?

Zastanów jakiej zmiany potrzebujesz w swoim życiu. Możesz to nawet zapisać na kartce. Uwzględnij też swoje problemy fizyczne i dysfunkcje. Zabierz ze sobą strój sportowy i dobry nastrój. Kawa herbata woda są dla Ciebie na miejscu. Po wykonanej pracy możesz skorzystać z prysznica.

Zarezerwuj Swoją Sesję

Kontakt

Skontaktuj się ze mną:

Organizator:

Daniel Iwanowski
tel: +48 694 478 414
e-mail: [email protected]
facebook: Daniel Iwanowski Hipnoterapia

Opieka i obsługa techniczna strony