Tantra Flow
Warsztaty Tantryczne dla Mężczyzn
20-23 czerwca 2024

Brak Miejsc

Wyjazdowy warsztat tantryczny świadomego mężczyzny Zbuduj siłę i moc kreacji w bezpiecznej bliskości samego siebie. Męskie kręgi cieszą się coraz większą popularnością. Nasza świadomość rośnie i otwiera nam przestrzeń do wspólnej pracy. Obszar seksualności odpowiada nie tylko za doświadczanie przyjemności, ale zawiera się w nim cała nasza moc sprawcza, kreatywność i siła. Podczas tych wspólnych dni pracować będziemy w obszarze body&mind by stanąć przed sobą w prawdzie i połączyć ciało z umysłem

Czego możesz się spodziewać:

Praca z oddechem

Budowanie świadomości energetycznej ciała

Uważny dotyk i techniki automasażu

Ćwiczenia poprawiające kondycję i siłę

Ćwiczenie mocy mężczyzny

Męski krąg

Tantryczna ceremonia kakao

 • Ten warsztat jest dla Ciebie!
warsztaty tantryczne dla mezczyzn 2024

BODYWORK

Wykorzystasz swoje ciało. Nie tylko do relaksu ale także do tworzenia nowych doświadczeń i zmiany pamięci na poziomie komórkowym. Uwolnisz zablokowane w ciele napięcia i przywrócisz naturalny przepływ energii.

POTENCJAŁ MULTIORGAZMICZNY

Nauczysz się technik pozwalających przeżywać Tobie wielokrotne orgazmy bez wytrysku.

PODNIECENIE

Nauczysz się nim zarządzać w codziennym życiu i wykorzystać energię seksualną do kreacji swojej rzeczywistości.

FALA ORGAZMICZNA

Wykorzystasz orgazm do rozprowadzenia nowej jakości w swoim ciele. Poznasz też sposoby pracy w dysfunkcjach seksualnych (przedwczesny wytrysk, problemy ze wzwodem, opóźniony wytrysk)

Co jeszcze otrzymujesz:

Zeszyt praktycznych ćwiczeń do zastosowania w domu

Nagranie z ćwiczeniem mocy

Rejestracja:

Aby zarezerwować swoje miejsce na Tantra Flow – warsztaty tantryczne dla mężczyzn należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. (Brak Miejsc)  Po jego akceptacji otrzymasz dane do opłacenia zadatku w wysokości 500zł. O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do rejestracji już dziś!

Prowadzący:

warsztaty prowadzący

Daniel Iwanowski

Hipnoterapeuta (certyfikat Hipnoza zaawansowana – Polskiej Akademia Hipnozy) (Certyfikat Hipnoza w praktyce – Instytut świadomości freeme), Certyfikowany Praktyk Soul Body Fusion coach (certyfikat MEN – SKELETON coaching, neurocoaching) a także trener personalny (certyfikat Fitacademy) Terapeuta masażu w Hawajskiej tradycji Lomi Lomi Nui (Certyfikat – Piotr Blue) Najważniejszy dla mnie jest człowiek. Człowiek jako całość, z tym wszystkim co go tworzy. W każdej płaszczyźnie jego istnienia. Wielkim problemem dzisiejszych czasów jest oddzielanie tego co duchowe, mentalne od tego co fizyczne. W swojej pracy zajmuję się więc łączeniem tego, co zostało oddzielone. To daje prawdziwie holistyczny wymiar terapii i przynosi najlepsze rezultaty.
Grzegorz Joule prowadzący warsztat w medytacja

Grzegorz Joule

Trener personalny, Bodyworker, Terapeuta masażu i pracy z ciałem. Pragmatyczny umysł ścisły,który od strony technicznej krok po kroku analizuje pracę z energią.

„Dobrostan jest osiągalny dla każdego. Jest wypadkową Twojego punktu wyjścia i przyłożonej do niego pracy.”

20-23 czerwca 2024

Czterodniowe Warsztaty Tantryczne dla Mężczyzn

Termin:

 • 20-23 czerwca 2024

  Gdzie:

  • Jurajskie Siedlisko k. Częstochowy

  Inwestycja:

  • 4 dni – 1200zł

  Koszty pobytu:

  • 300zł/dobę, płatne u gospodarzy
  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki)

  Prowadzący:

  • Daniel Iwanowski
  • Grzegorz Joule

  Rejestracja:

  Aby zarezerwować swoje miejsce na Tantra Flow – warsztaty tantryczne dla mężczyzn należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. (Brak Miejsc) Po jego akceptacji otrzymasz dane do opłacenia zadatku w wysokości 500zł. O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat.

  Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do rejestracji już dziś!