Warsztaty dla Firm

Szkolenia i Warsztaty dla Firm
Wyzwól Wewnętrzną Siłę Twojego Zespołu

Rozwój osobisty jest ważnym elementem tworzenia społeczności. Wiedząc jak wielkiego wsparcia potrzeba dla pracowników różnych sektorów zapraszam Cię do współpracy.

Stworzymy wspólnie warsztat dla Twojej firmy. Owocowe czwartki są fajne, ale możesz dać swoim pracownikom znacznie więcej – kontakt z ich własnym wnętrzem i głęboki emocjonalny reset.

prowadzący warsztaty

Dla kogo:

Pracowników oświaty

Biorąc codziennie odpowiedzialność za rozwój i edukację młodych ludzi, nie zapominaj o sobie. Bo jesteś ważna/ jesteś ważny. Twój spokój i otwarte serce na problemy innych są równie cenne jak wiedza. Wzbogacasz w ten sposób swoich uczniów o nowe doświadczenia i pomagasz budować ich świat

Służb medycznych

Codzienne zmagania ze stresem, presją czasu, odpowiedzialnością i trudnymi decyzjami nie pozostają bez znaczenia dla naszego funkcjonowania. Ciało i umysł są ze sobą nierozerwalnie połączone. Podążając w medytacji do swojego wnętrza nie tylko odpoczywasz, regenerujesz się ale także możesz spojrzeć na wszystko z innej perspektywy by jeszcze lepiej zadbać o swoich pacjentów i uszanować siebie.

Pracowników domów dziecka

Serce i rozum uzupełniają się w Twojej pracy. Balans między nimi jest niezwykle ważny. Im częściej wracasz do własnej równowagi, tym lepiej radzisz sobie z codziennymi wyzwaniami. Poznaj techniki które pozwolą Ci znaleźć siły i być wsparciem dla innych.

Pracowników hospicjów i domów opieki

Trudno samemu radzić sobie z chorobą czy śmiercią. Wiedzą o tym doskonale Twoi podopieczni i ich rodziny. Pewnie nie raz uczyli Cię by zachować dystans. Jak to zrobić by nie stracić szacunku i zaangażowania? Co robić, by wspierać, nie chłonąc samemu tych doświadczeń? Kontakt z Twoją podświadomością pomoże Ci odnaleźć w tym wszystkim sens i siły do działania.

Artystów

Kreatywna część umysłu to obszar podświadomości. Pewnie na drodze Twojej edukacji zadbano, by nauczyć Cię historii, technik, dać narzędzia. Mimo to z czasem przychodzi wypalenie... Potrzebujesz odnaleźć źródło, zdobyć narzędzia, które pozwolą Tobie w sposób nieograniczony korzystać z własnych zasobów.

Bodyworkerów, masażystów, tancerzy

Pracując z ludźmi poprzez ciało i ruch, wiesz jak ważne jest czucie. Wzbogać swój warsztat o dodatkowe umiejętności. Pozwól czuć sobie bardziej wchodząc w głębsze struktury ciała i umysłu.

Warsztat dla pracowników możemy zorganizować w Twojej firmie/placówce lub na wyjeździe szkoleniowym. Wybierzemy odpowiedni program i dostosujemy czas trwania do Twoich potrzeb. To wyjątkowy wyraz troski o dobrostan Twoich pracowników.

Napisz jakiego warsztatu potrzebujesz
Odezwiemy  się! 

Formularz Kontaktowy

Akceptacja warunków

5 + 4 =