Trening Funkcjonalny

Dostosowany do Ciebie

Trening funkcjonalny indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb w Poznaniu łączy jakości dobrej kondycji, wzorców ruchowych, prawidłowej postawy i zdrowego ruchu. Podczas spotkania w przyjaznym, kameralnym studiu w Poznaniu, nauczysz się prawidłowych nawyków, sposobów dbania o swoje ciało ale także ćwiczeń, które możesz wykonywać bez wychodzenia z domu. O systematyczność Twojej pracy zadba skomponowany dla Ciebie plan treningowy.

Dobrostan to nie tylko relaks dla ciała ale także dbanie o jego dobrą kondycję i siłę. Zdrowe ciało pomaga nam zachować sprawność na długie lata.

Zwiększ swoją sprawność i kondycję dzięki indywidualnym sesjom treningowym!

Nie masz odwagi trenować w tłumie ludzi na siłowni?

Chcesz poprawić wygląd swojej sylwetki?

Prowadzisz siedzący tryb życia?

Odczuwasz skutki stresu w swoim życiu?

Cierpisz na dysfunkcje postawy?

Potrzebujesz skorygować wzorce ruchowe?

Ten trening jest dla Ciebie!

Trening Funkcjonalny Grzegorz

Twój Sukces i Zdrowie!

Korzyści Jakie Daje Trening Funkcjonalny:

  • poprawa kondycji
  • redukcja masy ciała
  • poprawa sylwetki
  • zwiększenie i utrzymanie masy mięśniowej
  • przywrócenie prawidłowych wzorców ruchowych
  • zmniejszenie ryzyka różnych chorób
  • poprawa koncentracji i skupienia uwagi
  • poprawa pamięci i funkcji poznawczych
  • kształtowanie nowych szlaków neuronalnych

Jak Przygotować się do Sesji?

Zastanów jakich zmiany potrzebujesz w swoim życiu. Możesz to nawet zapisać na kartce. Uwzględnij też swoje problemy fizyczne i dysfunkcje. Zabierz ze sobą strój sportowy i dobry nastrój. Kawa, herbata, woda są dla Ciebie na miejscu. Po skończonym treningu możesz skorzystać z prysznica.

Przygotowanie do treningu funkcjonalnego

Przygotuj się do przekroczenia swoich granic!

Trening funkcjonalny by Grzegorz Joul

Nigdy nie przestawaj marzyć, nigdy nie przestawaj działać

Motywacja a Trening Funkcjonalny:

Dobrostan jest wypadkową Twojego punktu wyjścia i przyłożonej do niego pracy.

Tylko jak się zmotywować do ćwiczeń? Też już masz za sobą kilka czy kilkanaście prób? Wszystkie kończyły się po kilku dniach, tygodniach? Znam to. Dlatego warto zacząć pracę od właściwej motywacji. A właściwie uszanowania siebie w tym punkcie Twojego życia w któym właśnie jesteś!

„Nie chce mi się. Nudzi mnie to. Najgorzej zacząć. A może znajdę sobie wymówkę, bo przecież mam tyle innych rzeczy do zrobienia…”

Może słyszysz to pierwszy raz w życiu ale… OK!

TAK, to jest ok. I jesteś OK kiedy Ci się nie chce. Teraz, gdy już to w sobie uszanujesz możemy coś z tym zrobić.

W naszym kameralnym, domowym studiu w Poznaniu znajdziesz wszystko czego potrzeba do ćwiczeń, opiekę wykwalifikowanego trenera a także spokój i bezpieczeństwo. Ta godzina jest zarezerwowana tylko dla Ciebie, pracujesz więc sam na sam z trenerem – bez udziału innych osób.

Co Jeszcze Zyskujesz:

indywidualnie przygotowany plan 

opiekę trenerską i mentalną 

kontrolę Twoich postępów

zalecenia dietetyczne 

O mnie:

Grzegorz Joule

Grzegorz Joule

Trener personalny, Bodyworker, Terapeuta masażu i pracy z ciałem.

Dobrostan jest osiągalny dla każdego. Jest wypadkową Twojego punktu wyjścia i przyłożonej do niego pracy.

Zapraszam na trening funkcjonalny w Poznaniu, dopasowany do Twoich celów i potrzeb!

ZROZUMIEĆ CIAŁO

To najważniejszy a zarazem milowy krok do osiągnięcia celu. W dzisiejszych czasach traktujemy ciało jak przedmiot codziennego użytku. Eksploatujemy nadmiernie, wykorzystujemy, albo traktujemy jako zbędny balast. Nie szanujemy, nie słuchamy, często gdy nas coś boli próbujemy się od niego odciąć, nie zwracać uwagi. A to nie tędy droga. Ciało jest naszym materialnym ja, jest tym, w czym jest osadzony przecież nasz umysł. Najważniejsze jest je poczuć i wiedzieć co chce nam przekazać. Nauczyć się czuć, to podstawa wszelkiego rozwoju. Moja droga do tego miejsca była bardzo długa. Długi czas nie robiłem ze sobą nic, żyłem tylko postanowieniami że na kolejne wakacje już na pewno popracuję nad sobą. I tu nic nadzwyczajnego się latami nie wydarzało i nie wydarzyło, po prostu z dużą dozą niepewności będąc speszonym poszedłem na siłownię, zagadałem z pewną trenerką a ona wzięła mnie w obroty. Ale jak to, dlaczego to robię, po co, jak, dlaczego w ten sposób? Okazało się, że mój temperament dał o sobie znać i spełzł na czytaniu dziesiątek książek o ruchu, ćwiczeniach. I co? I nic. Ekspresywna trenerka miała rację – ćwicz i nie gadaj. Ale jednak tylko w połowie. Nastała pandemia, trzeba było trenować w domu, tylko jak, nie czując tego, nie czując jak co działa? 

Postanowiłem zgłębić temat, i po przetrenowaniu wielu rzeczy, wejściu w posiadanie wiedzy teoretycznej i praktycznej, zdaniu kilku egzaminów zostałem trenerem. Ale w międzyczasie zacząłem czuć i zza tej mgły bezsensowności rozciągania gum i machania hantlami zaczął się wyłaniać jaśniejszy obraz jak działamy jako skomplikowana maszyna kinetyczna. W momencie kiedy poczujemy jak działa nasz organizm, nasze mięśnie, okazuje się że aż tyle książek nie jest potrzebnych, ponieważ nasze ciało nas prowadzi. Pomimo wielu przeciwności zdrowotnych na przestrzeni tych kilku lat, kiedy miałem długie przerwy i nie mogłem się wysilać doszedłem do wniosku, że z czuciem jest jak z jazdą na rowerze. Jak kiedyś zaskoczy to już mamy to! Teraz, kiedy kręte ścieżki życia powoli się prostują – wracam z większym doświadczeniem i samoświadomością własnego ciała. Ćwiczę świadomie w zaciszu własnego domu, na spokojnie, bez ciśnienia i oddechu na karku kolejki zniecierpliwionych do ławki czy maszyny. Jeśli mi zaufasz, poprowadzę Cię, abyś w świadomy i zdrowy sposób zaczął czuć i stopniowo, we właściwym sobie czasie realizował swoje cele.

Zarezerwuj Swoją Sesję
w Poznaniu

Opłać Swoj Trening

Czas trwania treningu wynosi jedną godzinę.

270.00 

W Pakiecie Taniej

Pakiet 10 Sesji

Pakiet 10 sesji treningu funkcjonalnego w Poznaniu

2,000.00 

*Pakiet ważny do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy.

Kontakt

Skontaktuj się ze mną:

Grzegorz Joule

ul. Golęczewska 27/1
60-480 Poznań

tel: +48795938335

Opieka i obsługa techniczna strony